Şefbay'ın Hikayesi

Hakkımızda

Şefbay Gıda, et sektöründe yıllardır edindiği bilgi ve tecrübesini, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren baharat karışımları konusunda üretim yapan, tecrübeli ve profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz sektörün temel ihtiyaçlarından olan kombiler (sucuk, salam, sosis, jambon, köfte, hamburger ve döner) ile müşterilerimize özel baharat karışımları ve buna bağlı olarak gıda katkı maddeleri üretimi ve satışı yapmaktadır.

Kurulduğu andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede et sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat politikası olmuştur.Tüketiciye ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı, yalnızca tüketilmeye hazır ürünlerimiz için değil, ürünlerin perde arkası olan üretim aşamalarımız için de temel ilkemizdir.

Şefbay gıda hijyen ve sanitasyon standartlarında temel kontrol sistemi olarak kabul edilen ve üreticiler açısından çok önemli olan ISO 22000 ve HACCP (kritik kontrol noktalarında tehlike analizleri) sistemlerini uygulamaktadır.
Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan ana kriter, güvenilir ürün ve hizmet üretmek aynı zamanda siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır.